Call-центр:
0800 75 9559БЕСПЛАТНЫЕ звонки по Украине
с мобильных и стационарных телефонов
Перезвони мне
  • +38 050 07 60 003
  • +38 044 339 96 36
  • +38 067 30 70 003
  • +38 063 07 10 003
  • +38 044 339 96 36

Доставка та оплата

ДОСТАВКА

Наша компанія здійснює доставку товарів, а також монтаж складного спортивного обладнання по всій території України. Нам вдається знизити вартість даних послуг до мінімуму або в деяких випадках зробити їх зовсім безкоштовними, завдяки тому, що ми маємо власні сервісні служби в багатьох великих містах і обласних центрах, а також вигідні контракти з кур'єрськими службами доставки і перевізниками України. Наявність сервісної служби у Вашому місті, а також необхідність і можливість монтажу зацікавленого Вами обладнання - уточнюйте по телефону у наших менеджерів Call-центру. Існує два способи доставки товару покупцеві:
1. Доставка кур'єрською службою. Ми здійснимо доставку товару будь-якій зручній Вам службою доставки абсолютно БЕЗКОШТОВНО в разі покупки в нашому магазині більш ніж на 1000 грн *. Найпоширенішими з них є: Нова Пошта, InTime, Delivery, Meest Express, AutoLux і інші. Останнім часом, в Україні кур'єрські служби добилися дуже великих успіхів у здійсненні логістики і даний спосіб є без сумніву одним з найшвидших і зручних як для покупця, так і для продавця товарів.
2. Доставка нашої власної сервісною службою. Можлива доставка товару нашої власної сервісною службою в процесі якої наші співробітники здійснять Вам монтаж Вашого обладнання у Вас вдома. Єдиний недолік - це неповне покриття території охоплення. Доставка даними способом здійснюється як правило в обласних центрах, їх передмістях, а також деяких великих містах України. Можливість доставки сервісною службою TTMANIA.COM.UA - узгоджується додатково з менеджерами Call-центру, і залежить від Вашої географічної дислокації і можливості прибуття до Вас сервісної служби для доставки і монтажу.
* Винятки становлять деякі товари з категорії специфічного професійного і комерційного обладнання, транспортування яких неможлива кур'єрськими службами і вимагає окремого транспорту. Вартість доставки таких товарів узгоджується додатково. Такі товари нечисленні, але вони все-таки присутні в асортименті.


ОПЛАТА

Розрахунок за товари придбані в магазині TTMANIA.COM.UA можливий двома способами:
1. Оплата готівкою при отриманні (післяплатою). Даний спосіб повністю безпечний для покупця, тому як він оплачує вартість товару тільки після його отримання та огляду від представників кур'єрської служби або від представників сервісної служби нашої компанії.
2. Оплата за безготівковим розрахунком на банківський розрахунковий рахунок. Актуально для юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, яким необхідно придбання даних тренажерів на підприємство для їх подальшого використання в своїх господарських цілях. Можлива відвантаження на підприємства, які є платниками ПДВ з наданням податкового кредиту на поставку товару.
Важливо! При виборі варіанту оплати, необхідно враховувати можливі витрати на переказ грошових коштів третіми особами. Власна кур'єрська служба природно комісію не стягує і додаткових витрат у разі доставки нашої власної сервісною службою - не виникне.
PS: Ми завжди готові на діалог, і якщо у наших покупців виникають інші варіанти і способи доставки або оплати - ми з задоволенням розглянемо їх і здійснимо процедуру доставки і оплати на запропонованих Вами умовах.


ПОВЕРНЕННЯ

Повернення або обмін товару проводиться протягом 14 днів з моменту покупки, відповідно до «Закону України про захист прав споживачів». З цим законом Ви можете ознайомитись за посиланням. Наша компанія завжди лояльно ставилася до своїх покупців і ніколи не відмовляла у вимогах з боку клієнтів щодо повернення або обміну невідповідного їм товару. Ми не «чіпляємося» до цієї досить «складною для інших продавців» процедурі, але єдине що ми просимо від покупців при поверненні або обміні це дотримання 1 частини 9 статті «Закону України про захист прав споживачів», а саме наявність оригінальної, неушкодженою упаковки і відсутність будь-яких слідів експлуатації. Також продавець залишає за собою право відмовити в повному поверненні товару в разі якщо обладнання виготовлено за індивідуальним вимогам покупця і не є типовим, серійним виробництвом.